Żelowy manicure – sprawdzi się w każdej sytuacji!

by

Szukasz sprawdzonego sposobu na uzyskanie trwałej i spektakularnej stylizacji paznokci? Co powiesz na żelowy manicure? Paznokcie żelowe świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Dają ogrom możliwości, dzięki czemu są tak często wybierane przez paznokciomaniaczki, nawet te najbardziej wymagające. Co jest potrzebne do wykonania manicure żelowego i czym się wyróżnia ta technika stylizacji paznokci? Wszystkiego tego dowiesz się z naszego tekstu!

Manicure żelowy – zacznijmy od początku!

Zanim przejdziemy do konkretów, zacznijmy od ogólnych informacji o żelowym manicure. Jest to rodzaj stylizacji paznokci wykonywany bezpośrednio na płytce – na tipsie lub szablonie. Sama nazwa “żelowy manicure” pochodzi od żelu – głównego produktu, używanego do wykonania stylizacji. Oczywiście, jak możesz się jednak domyślić, aby uzyskać idealny efekt, potrzebujesz uzupełnić swój niezbędnik o kilka produktów więcej!

paznokcie żelowe z produktami AllePaznokcie

Żelowy manicure – dlaczego warto?

Jak już pisaliśmy, ogromną zaletą żelowego manicure jest to, że daje ogrom możliwości stylizacji paznokci. To jednak nie jedyna jego przewaga. Poniżej pokrótce opisaliśmy wszystkie te, które my (i nie tylko my) uznajemy za te najbardziej istotne.

Najwięcej paznokciomaniaczek za największą zaletę żelowego manicure wymienia jego spektakularną trwałość. Odpowiednio wykonana stylizacja tego typu utrzymuje się na paznokciach nawet 6 tygodni! Jeżeli więc potrzebujesz czegoś ekstremalnie trwałego, będzie to świetny wybór!

Ponadto, oferta produktów do żelowego manicure jest naprawdę szeroka. Możesz wybrać żel bezbarwny albo postawić na kolorowy (co znacznie skróci proces wykonywania manicure). Manicure żelowy możesz wykonać zarówno na tipsie, jak i szablonie. Produktów do zdobień żeli jest natomiast tak wiele, że nie sposób wymienić ich wszystkich! Tym bardziej, że mogą być nakładane zarówno na gotowe paznokcie żelowe, jak i zatapiane bezpośrednio w żelu.

produkty do manicure żelowego

Produkty do żelowego manicure w sklepie internetowym AllePaznokcie – co kupić?

Szukasz gotowej listy produktów do wykonania żelowego manicure? Naprawdę trudno byłoby nam taką przygotować. Dlaczego? Wiąże się to z tym, że istnieje za dużo sposobów wykonania paznokci żelowych, a Ty masz tyle opcji, że sama musisz zdecydować, co chcesz wykorzystać!

My natomiast zdecydowaliśmy się polecić Ci kilka różnych kategorii żelu, przydatnych podczas wykonywania manicure tego typu. Wszystkie je znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie.

Żele jedno- i trzyfazowe

W ofercie AllePaznokcie znajdziesz zarówno żele jednofazowe, jak i trzyfazowe. To, na które się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie. Różnią się one tym, że żelem jednofazowym zbudujesz wszystkie warstwy paznokcia. W przypadku żelu trójfazowego natomiast potrzebujesz 3 żeli, które tworzą poszczególne warstwy paznokcia.

Żele transparentne i kolorowe

Tworząc swój idealny żelowy manicure, możesz zdecydować się na żel transparentny i – opcjonalnie – go pomalować, albo wykorzystać od razu żel kolorowy. Wykorzystując ten drugi, zaoszczędzisz sporo czasu, co jest bardzo istotne, szczególnie wtedy, gdy wykonujesz żelowy manicure w warunkach domowych i każda Twoja minuta jest bezcenna.

Żele do zdobień

Nie możemy zapomnieć także o żelach do zdobień, pozwalających tworzyć mniej lub bardziej oryginalne detale na paznokciach. Oczywiście, podobnie jak w przypadku żeli budujących czy modelujących, te do zdobień również wyróżniają się ogromną trwałością.

manicure żelowy artistic gel

Jeśli nie żel, to co?

Pamiętaj, że oprócz stylizacji żelowych, możesz także zdecydować się na akrylożel lub akryl. Je również znajdziesz w naszym sklepie internetowym AllePaznokcie.

Tym, co je różni, jest przede wszystkim sposób utwardzania. W przypadku akrylu, nie musisz stosować lampy UV/LED. Mimo to, jego trwałość sięga nawet 6 tygodni! Mankamentem akrylu jest natomiast to, że pełną wytrzymałość uzyskuje się dopiero po ok. 2 dniach od jego aplikacji.

Akrylożel natomiast łączy w sobie najlepsze właściwości akrylu i żelu. Nakłada się go szybko, jest trwały i elastyczny. To, który sposób na paznokcie wybierzesz, to już tylko Twoja decyzja!

żele do paznokci AllePaznokcie

Na AllePaznokcie.pl znajdziesz same najlepsze produkty do żelowego manicure!

Zależy Ci na tym, by do manicure kupować jedynie sprawdzone i bezpieczne produkty wiodących marek? Koniecznie zajrzyj na AllePaznokcie.pl!

Nasza oferta preparatów żelowych jest tak bogata, że na pewno znajdziesz wszystko to, czego szukasz! Nawet osoby szczególnie wrażliwe i wymagające kupią u nas idealne żele. Wszystko to dzięki temu, że dysponujemy szerokim portfolio produktów o formule Hema/di-Hema free! Zachęcamy do zakupów!

0