Marathon frezarka – sprzęt najwyższej klasy dla najlepszych stylistek paznokci

by

Marathon frezarka, często nazywana frezarką do zadań specjalnych. Przekonaj się jakie sprzęty są must-have dla profesjonalnych stylistek paznokci? Oprócz oczywistych – nożyczek, pilników, cęgów czy lakierów, wiele osób wymienia frezarkę. Czym ona jest? To przyrząd, którego głównym zadaniem jest usprawnienie procesu przygotowania płytek podczas wykonywania manicure lub pedicure. Oprócz tego, jest ona niemal niezbędna przy wygładzaniu oraz wyrównywaniu zrogowaciałej skóry, a także likwidacji odcisków. Obecnie na rynku znajduje się bardzo wiele frezarek, różniących się między sobą mocą, wielkością i funkcjonalnościami. W zależności od przeznaczenia i umiejętności, można zdecydować się na najprostszą frezarkę, głównie do użytku domowego, albo frezarkę bardziej zaawansowaną, przeznaczoną dla profesjonalistek.

Marathon frezarka – czym różni się od innych sprzętów na rynku?

Jak już wspomnieliśmy, Marathon frezarka to sprzęt, który wybierają najlepsze i najbardziej fachowe stylistki paznokci. Jeśli potrzebujesz frezarki, która poradzi sobie z każdą płytką i nawet najbardziej zrogowaciałą skórą, to sprzęt idealny dla Ciebie. Co takiego wyróżnia ją na tle innych sprzętów tego typu na rynku?

marathon frezarka do paznokci

Nieprawdopodobnie wysoka moc

Marathon frezarka to sprzęt, który osiąga najwyższe możliwe wyniki, jeśli chodzi o moc urządzenia. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, jest w stanie uzyskać aż 30 000 obrotów. Co istotne, istnieje możliwość płynnej regulacji obrotów oraz zmiana ich kierunku – tak, by dostosować je w największym stopniu do rodzaju zadań. Tak wysoka moc gwarantuje najwyższą skuteczność działania przy jednoczesnym skróceniu czasu zabiegu.

Kompaktowe wymiary

To może wydawać się wręcz niemożliwe, ale tak spektakularne efekty osiąga frezarka, która wygląda dość niepozornie. Niewielka waga (baza z głowicą – niewiele ponad 1,5 kg) oraz wymiary powodują, że zmieści się nawet przy niewielkim stanowisku pracy. Ponadto, tak kompaktowe wymiary ułatwiają jej transport mobilnym stylistkom paznokci.

Najwyższa jakość wykonania

Marathon frezarka jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Wygląda tak estetycznie, że może być ozdobą każdego salonu kosmetycznego. Jej obudowa została wytworzona z tworzywa sztucznego – ABS. Wszystko to skutkuje najwyższą trwałością sprzętu i powoduje, że nie trzeba się martwić o to, po ilu użyciach trzeba go będzie oddać do pierwszej naprawy.

Łożyskowana rączka

Jednym z kluczowych elementów frezarki jest jej rączka. W przypadku Marathon frezarki wykonana jest ona, podobnie jak cały sprzęt, z materiałów najwyższej jakości i trwałości. Dzięki temu, że jest łożyskowana, nie musisz się obawiać małej płynności ruchów. Łożyska sprawiają, że nie odczujesz żadnych wibracji w trakcie pracy z urządzeniem.

rączka od frezarki marathon

System twist-lock

Rzadko kiedy w trakcie wykonywania manicure lub pedicure używa się tylko jednego frezu. W niektórych frezarkach wymiana końcówek jest dość problematyczna i niemożliwa jedną ręką. W Marathon frezarce zastosowano system twist-lock. Polega on na prostej zmianie frezów – jednym ruchem, bez korzystania z kluczyka. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, a stylistka paznokci nie musi tracić ani czasu, ani nerwów.

Szerokie zastosowanie

Marathon frezarka znajduje swoje zastosowanie przy niemal każdym zabiegu na dłonie czy stopy. Manicure, pedicure, żele, akryle czy tipsy… Trudno o bardziej wszechstronny sprzęt dla stylistek paznokci. Wszystko dzięki ogromnej liczbie funkcjonalności i możliwości zamocowania niemal każdego frezu.

Intuicyjna obsługa

Mimo że Marathon frezarka to ogrom funkcjonalności, sam proces jej obsługi jest bardzo intuicyjny i prosty. Wiele rzeczy odbywa się jednym ruchem, dosłownie w kilka sekund. Dzięki temu zastosowanie frezarki nie zaburza pracy stylistki paznokci i nie jest w żadnej mierze problematyczne.

Marathon frezarka – doskonała do każdego salonu kosmetycznego

Marathon frezarka to – można się pokusić o porównanie – mercedes wśród sprzętów dla profesjonalnych stylistek paznokci. To urządzenie typu all-in-one. Ta wykonana z najwyższej jakości materiałów frezarka doskonale sprawdzi się w każdych warunkach – nawet jeśli trzeba by ją było przewozić z miejsca na miejsce. Wszystko dzięki temu, że jest kompaktowa i lekka. Oprócz tego zawiera szereg funkcji, które ułatwiają życie i przyspieszają pracę stylistkom paznokci. System twist-lock to tylko jedna z wielu funkcjonalności. Jeżeli więc potrzebujesz sprzętu do zadań specjalnych, Marathon frezarka jest (i będzie) doskonałym wyborem!

Potrzebujesz skutecznego sposobu na zdjęcie lakieru hybrydowego ze swoich paznokci? Poznaj „Sposoby zdejmowania hybrydy: frezarka czy odmaczanie”.

0