Wielofunkcyjny żel do paznokci w butelce – produkt roku 2021

by

Czy istnieje “recepta” na piękne paznokcie o idealnym kształcie…? Z pewnością trudno byłoby znaleźć uniwersalny środek, który skutecznie wzmocni każdą płytkę. Na szczęście obecnie można się posiłkować także preparatami, które są w stanie w kilka chwil naprawić, nadbudować, a nawet przedłużyć naturalną płytkę paznokcia! Takim produktem jest wielofunkcyjny żel do paznokci w butelce. Niektóre stylistki już teraz określają go mianem “rewolucyjnego” – wszystko z uwagi na jego fenomenalne właściwości! Jakie? Sprawdź to sama!

Żel do paznokci w butelce – właściwości

Żel do paznokci w butelce to jeden, niepozorny produkt, który działa jednak naprawdę kompleksowo! Marzą Ci się piękne, długie paznokcie? Twoja płytka wymaga wzmocnienia? A może potrzebujesz skorygować jej niedoskonałości…? W każdym przypadku żel do paznokci w butelce sprawdzi się idealnie! To produkt, który szybko stał się must have profesjonalistek poszukujących specyfiku do nadbudowy, przedłużania, wzmocnienia i korekty paznokci. Gel in Bottle MollyLac posiada naprawdę wiele zalet!

Gel in Bottle MollyLac – zalety

Chcąc wymienić wszystkie zalety wielofunkcyjnego żelu do paznokci w butelce, trzeba by było im poświęcić osobny tekst. Dlaczego…? Jest ich po prostu aż tak wiele! Postanowiliśmy wymienić jednak te najważniejsze, najczęściej wymieniane przez profesjonalistki. Mamy nadzieję, że ułatwi Ci to podjęcie decyzji o zakupie Gel in Bottle MollyLac!

Szybka i wygodna aplikacja

W dalszej części tekstu opiszemy proces aplikacji produktu, ale już teraz możemy Ci zdradzić, że jest on naprawdę prosty i szybki! Wpływają na to przede wszystkim konsystencja preparatu oraz jego pędzelek. W prosty sposób stworzysz dzięki niemu idealną krzywą C czy perfekcyjny apeks. Nie musisz się również obawiać o zalanie skórek.

Rewelacyjna trwałość

Dzięki spektakularnym właściwościom żelu do paznokci w butelce, charakteryzuje się on ogromną trwałością. Używając tego produktu, możesz szybko zapomnieć o kruszącej się i łamiącej płytce. Warto także wspomnieć, że Gel in Bottle MollyLac – odporny na wysokie temperatury – nie mięknie wraz z upływem czasu.

Naturalny wygląd

Paznokciomaniaczki coraz częściej podkreślają, że zależy im przede wszystkim na naturalnym wyglądzie płytki. Nic w tym zresztą dziwnego – ten trend utrzymuje się już od dłuższego czasu i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Używając żel do paznokci w butelce, masz gwarancję naturalnego wyglądu. Produkt, dzięki jednofazowej, samopoziomującej formule i idealnej konsystencji, fenomenalnie współgra z każdą płytką. Ponadto, nie przyczynia się do powstawania zapowietrzeń czy też zażółcenia paznokci.

Wielofunkcyjny żel do paznokci – sposób aplikacji

W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać na płytce, żel do paznokci w butelce aplikuje się w nieco inny sposób. Opiszemy dziś jego aplikację przy nadbudowie oraz przedłużaniu paznokci.

Nadbudowa paznokci przy użyciu żelu do paznokci w butelce

Chcąc nadbudować paznokcie, na początku oczywiście należy zacząć od przygotowania naturalnego paznokcia. Dopiero po nadaniu mu idealnego kształtu, odsunięciu i/lub usunięciu skórek oraz zmatowieniu płytki, powinno się przejść do dalszych zabiegów. Bezpośrednio przed nadbudową paznokci można (choć nie trzeba) użyć primera kwasowego, a potem bezkwasowego i chwilę odczekać. W dalszej kolejności aplikuje się żel do paznokci w butelce. Wystarczy już jego cienka warstwa, nałożona na całą płytkę, a następnie jeszcze aplikacja dużej kropli specyfiku do nadbudowy paznokci. Sam proces jest nadzwyczaj prosty i szybki. Gdy już uzyskasz idealny efekt, utwardź płytkę w lampie. Ostatnim etapem stylizacji jest użycie cleanera, spiłowanie paznokci i – tym samym – nadanie mu ostatecznego kształtu oraz aplikacja topu wykańczającego.

Przedłużanie paznokci przy użyciu żelu do paznokci w butelce

Pierwszy etap stylizacji jest niemal identyczny jak w przypadku nadbudowy paznokci – jedyną różnicą jest konieczność maksymalnego spiłowania płytki. Po opcjonalnym użyciu primera kwasowego, a potem bezkwasowego,można już rozpocząć przedłużanie paznokci. Wykorzystuje się do tego formę. Przygotowanie szablonu to nic innego jak idealne jego dopasowanie do wolnego brzegu. Żel nakłada się zarówno na formę, jak i paznokieć. Uwierz, że wystarczy maksymalnie cienka jego warstwa, by uzyskać satysfakcjonujące Cię długość oraz kształt. Po zakończeniu tej czynności, utwardź paznokcie w lampie. Kolejne kroki znowu są analogiczne do tych w przypadku nadbudowy paznokci.

Wielofunkcyjny żel do paznokci w butelce – must have stylistek!

Rewolucyjny żel do paznokci w butelce świetnie sprawdza się do nadbudowy, regeneracji, korekty czy przedłużania paznokci. Szybko stał się must have profesjonalnych stylistek, choć nie tylko. Dzięki swoim licznym zaletom, zaczynają go doceniać także osoby wykonujące manicure w warunkach domowych.

0